O nás a Reference

O nás

REAL DUO, s.r.o. je společnost poskytující svým klientům veškeré realitní a s realitami související zprostředkovatelské služby. Navazuje na působení majitelky realitní kanceláře JUDr. Magdy Ralevské, která působí na českém trhu již 14 let pod názvem REAL Duo.

Naše realitní kancelář se ve svých počátcích specializovala především na rozprodej vybraných průmyslových komplexů, na prodej a pronájem průmyslových a komerčních nemovitostí a posléze rozšířila svou působnost na nemovitosti rezidenční a rekreační, a to jak v Jihomoravském kraji, tak po celé ČR, nyní také v Chorvatsku a Švýcarsku.

Nabízíme také zprostředkování rekreačních, rezidenčních nebo podnikatelských nemovitostí v Chorvatsku a Švýcarsku s možností zajištění právní ochrany obchodních případů, včetně právní kontroly nezávislým, nezainteresovaným advokátem.

Hovoříme plynně anglicky, rusky, chorvatsky, srbsky, makedonsky.
 

Naše společnost Vám může poskytnout tyto služby:

  • zprostředkování koupě, prodeje, nájmu a pronájmu nemovitostí, prodej a nákup společností
  • pomoc při nabývání nemovitostí v ČR pro zahraniční klienty (včetně zakládání s. r. o)
  • komplexní realitní a zprostředkovatelské služby pro naše občany v Chorvatsku a Švýcarsku s trojím právním ručením - právní služby v zemi prodávajícího i v zemi kupujícího našimi nezávislými advokáty
  • poradenství a vytváření koncepce při revitalizaci, restrukturalizaci nebo rozprodeji průmyslových areálů včetně problematiky věcných břemen
  • poradenství pro všechny oblasti realitních činností
  • právní služby v souvislosti s realitami
  • pojištění nemovitostí
  • odhady nemovitostí
  • zprostředkování půjček
  • geodetické služby
 

Partneři, se kterými společnost REAL DUO spolupracuje

AGENTUR PAZDERA

www.pazdera.ch
Obchodní, finanční, pojišťovací, právní a realitní služby, správa majetku, mezinárodní právní pomoc, specializované investiční poradenství, překlady, spolupráce s Handelskammer Schweiz-Tschechische Republik (HTS)

ZNALCI A ODHADCI - znalecký ústav, spol. s r.o.

www.zao.cz
Komplexní činnost ve vztahu k realitám, k podnikům a k jinému majetku - znalecké posudky, stanoviska a odborná posouzení.

Ing. Romana HORŇÁKOVÁ

www.volny.cz/hornakova
Oceňování nemovitostí (hypoteční úvěry, převody nemovitostí, dědictví), poradenská činnost ve stavebnictví a ekonomii. Znalecké posudky.

G.K.S. spol. s r.o.

www.gks.cz
Geodetická a kartografická společnost společnost poskytující komplexní služby v oboru zeměměřických činností v oblasti katastru nemovitostí, mapování a také v oblasti inženýrské geodézie.

ZIV plus, s.r.o.

www.zivplus.cz
Provádění staveb - stavby na klíč, inženýrská činnost v investiční výstavbě, kompletní zateplování objektů.

HONESTE, d.o.o.

www.realestate-honeste.com
Smluvní partner pro nákup a prodej zejména rekreačních nemovitostí v Chorvatsku s jistotou - trojí právní zabezpečení průběhu realitních obchodů.

Atelier MOONGLASS design

www.moonglass.cz
Moderní, současná a tradiční exteriérová i interiérová vitráž, restaurátorské práce, výtvarné návrhy a poradenství, komerční i privátní zakázky.

Žáček & Hanák, s.r.o.

www.schodyazabradli.cz
Rekonstrukce funkcionalistických památek - výroba a montáž zábradlí z oceli, nerezu, skla a různých kombinací, výroba schodišť a nabídka prosklených nebo posuvných stěn.
 

Reference

Vybrané realizace z let 1997–2010

administrativní komplex tř. Kpt. Jaroše, Brno zámek v Ořechově, okr. Uherské Hradiště funkcionalistická vila v Masarykově čtvrti, Brno areál Vojenských staveb byty Duhové Pole, Brno hotel MOTORSPORT, Ostrovačice u Brna sportovní areál fotbalového hřiště, Brno-Židenice univerzální hala ul. Železná, Brno-Horní Heršpice GE Money bank, ul. Benešova, Brno Topičův salon 1. Art Consulting CZ, ul. Národní, Praha vinárna Železná růže, ul. Hlinky, Brno polyfunkční objekt GLOBAL EXPRES, Brno-Brněnské Ivanovice areály CENTROKOVU a bývalé PREFY, Brno-Horní Heršpice